Vieri w Notts County?


30 sierpnia 2009 Vieri w Notts County?

Działacze występującego w League Two zespołu Notts County zamierzają sprowadzić kolejną gwiazdę. Tym razem ma być to Christian Vieri.


Udostępnij na Udostępnij na

Jak podaje „News of the World”, szkoleniowiec Notts County, Sven-Goran Eriksson, chce do League Two sprowadzić kolejnego zawodnika z wielkim nazwiskiem. Kandydatem do gry w barwach Notts County jest Włoch – Christian Vieri.

Czy Christian Vieri znów będzie współpracował z Erikssonem?
Czy Christian Vieri znów będzie współpracował z Erikssonem? (fot. kataweb.it)

Klub, występujący w League Two, która jest czwartym poziomem rozgrywkowym w Anglii, zamierza zaproponować włoskiemu snajperowi lukratywny kontrakt. Dodatkowym atutem w rozmowach może być fakt, że Vieri i Eriksson pracowali już razem, kiedy w sezonie 1998/99 obaj byli związani z Lazio Rzym.

36-letni napastnik, który od kwietnia, po rozwiązaniu kontraktu z Atalantą, pozostaje bez klubu, miał kilka ofert, między innymi od klubów angielskich. Zainteresowani pozyskaniem Włocha byli działacze West Bromwich Albion i amerykańskiego LA Galaxy. Vieri był testowany także przez Blackburn Rovers, ale Sam Allardyce nie zdecydował się ostatecznie na zatrudnienie byłego reprezentanta Włoch.

Gdyby transfer Vieri’ego doszedł do skutku, Włoch dołączyłby do innych gwiazd już zakontraktowanych w Notts County. Klub z League Two pozyskał już Sola Campbella i Kaspera Schmeichela, a teraz zainteresowany jest sprowadzeniem szwedziego skrzydłowego Freddie’go Ljungberga.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze