Vidic na celowniku Milanu


Obrona drużyny AC Milanu w ostatnim czasie przypomina dziurawy ser szwajcarski. W tej sytuacji włodarze klubu są zmuszeni poszukać jakichś alternatyw. Celem numer jeden stał się serbski obrońca – Nemanja Vidic.


Udostępnij na Udostępnij na

Przyszłość mediolańskiej defensywy nie wygląda zbyt optymistycznie. Latem na emeryturę przechodzi legenda klubu Paolo Maldini; Alessandro Nesta i Kakha Kaladze mają permanentnie kłopoty ze zdrowiem, prawdopodobne jest, że do Londynu wróci Philippe Senderos. Wygląda więc na to, że najbliższe okienko transferowe dla Milanu upłynie pod znakiem poszukiwań obrońców.

Adriano Galliani nie ukrywa, że jest zdeterminowany, by na San Siro trafił Nemanja Vidic, do tej pory podpora defensywy Manchesteru United. Mogłoby się wydawać, że ta informacja to kolejna transferowa rewelacja wyssana z palca. Jednakże Serb nie ukrywa, że ostatnio nie czuje się najlepiej w Manchesterze i powoli zaczyna myśleć o zmianie barw klubowych.

Vidic zawarł z „Czerwonymi Diabłami” umowę, która łączy go z klubem do czerwca 2012 roku. Jak podaje Corriere dello Sport, AC Milan zamierza wyłożyć za Serba około dwadzieścia milionów funtów. Czy taka suma przekona Sir Alexa Fergusona do pozbycia się jednego z kluczowych graczy Manchesteru United?

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze