Van Buyten na dłużej w Bayernie?


Czołowy obrońca Bayernu Monachium, Daniel Van Buyten, któremu kontrakt z „Bawarczykami” kończy się w 2010 roku nie wyklucza, że przedłuży go na kolejne lata.


Udostępnij na Udostępnij na

Prezes Bayernu, Karl-Heinz Rummenigge, jest zachwycony występami Belga w obecnym sezonie i, jak powiedział, byłby szczęśliwy, gdyby ten zdecydował się przedłużyć jeszcze obowiązujący go kontrakt. Zapowiedział jednocześnie, że już wkrótce rozpocznie z defensorem rozmowy na ten temat.

– Daniel rozgrywa bardzo dobry sezon. Sądzę nawet, że jest obecnie w najwyższej formie od momentu przeprowadzki do Monachium – powiedział szef zarządu „FCB”, Karl-Heinz Rummenigge.

Obecna umowa z zespołem z Bawarii łączy Belga do 30 czerwca 2010 roku. Sam zainteresowany przyznał również, że jeżeli do owych negocjacji dojdzie, to najprawdopodobniej przedłuży kontrakt.

– Cieszyłbym się bardzo, gdyby Bayern chciałby zatrzymać mnie na dłużej. W Monachium czuję się bardzo dobrze i chętnie zakończyłbym tutaj karierę, zdobywając wiele trofeów – wyjaśnia 31-letni obrońca.

Komentarze
Ewelinka (gość) - 14 lat temu

Może to i dobry pomysł

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze