Urugwaj powalczy o triumf


Zdaniem Oscara Tabareza, trenera reprezentacji Urugwaju, jego zespól nie jest bez szans w starciu z rywalami w Copa America. Nie popadając w huraoptymizm, trener czwartego zespołu ostatnich mistrzostw świata liczy na dobry wynik w rozpoczynającym się właśnie turnieju.


Udostępnij na Udostępnij na

Urugwaj wystąpi w grupie C tegorocznej edycji mistrzostw Ameryki Południowej. Zarówno trener, jak i zawodnicy zdają sobie sprawę, że już faza grupowa będzie ciężkim bojem. Rywalizacja z Meksykiem, Chile i Peru będzie wymagała od Urugwajczyków gry na najwyższym poziomie.

„Celestes” są spragnieni wielkiego sukcesu i będą walczyć o 15. w historii triumf w mistrzostwach kontynentu. Po sukcesie na mundialu w RPA przyszedł czas na walkę o triumf w Copa America. Pierwszy od 1995 roku.

Tabarez jest zadowolony z przygotowań do turnieju. Urugwajczyk ciągle jeszcze pracuje nad optymalnym zestawieniem swojej drużyny na poniedziałkowe starcie z reprezentacją Peru. Tabarez stwierdził, że wiąże z turniejem duże nadzieje, ale nie zapomina o potencjale, jakim dysponują chociażby Argentyna czy Brazylia.

Komentarze
~Marcin77 (gość) - 13 lat temu

Do boju URUSI!!!

Odpowiedz
~adi (gość) - 13 lat temu

Myśle,że Urugwaj dojdzie do półfinału ale nie
wygr turnieju myślę że turniej wygra Brazylia,
Argentyna albo Meksyk ale wieże że wygra albo
argentyna albo Meksyk jestem za Messim ale zaraz po
messim jest u mnie Javier '' Chicharito'' Hernandez

Odpowiedz
~Janek (gość) - 13 lat temu

Moim zdaniem Urugwaj wygra ten turniej ,gra obecnie
najlepszy futbol ,a w finale może się spotkać nie
koniecznie z Argentyną czy Brazylią ale bardziej
bym się spodziewał tam Paragwaju

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze