Tymoszczuk wróci do Zenitu?


Wszystko wskazuje na to, że przenosiny reprezentanta Ukrainy Anatolija Tymoszczuka do ekipy Bayernu Monachium nie wpłynęły na pomocnika dobrze. Niemieckie media spekulują więc, że coraz pewniejszy wydaje się powrót Tymoszczuka na stare śmieci.


Udostępnij na Udostępnij na

O zdecydowanie gorszym okresie w życiu zawodowym może mówić wciąż aktualny gracz ekipy ze stolicy Bawarii. Tymoszczuk miał bowiem pewne miejsce w składzie monachijczyków po przeprowadzce z Rosji, lecz w miarę upływu czasu Ukrainiec coraz dalej odsuwany był od składu. Dzisiaj zasiada on tylko na ławce rezerwowych, a o występie w pełnym wymiarze może tylko pomarzyć. Poprawy sytuacji pomocnika oczekiwano na wiosnę, jednak w czterech spotkaniach łącznie zagrał przez 46 minut.

Nic zatem dziwnego, że w Bayernie Ukraińca chcą się pozbyć, dając mu wolność wyboru nowego pracodawcy. Tymoszczuk szukać długo nie musiał, bowiem działacze rosyjskiego Zenitu starać się będą o powrót Anatolija do Sankt Petersburga. W obecnej sytuacji piłkarza takie rozwiązanie wydaje się wielce prawdopodobne.
 

Komentarze
CeZzZi (gość) - 13 lat temu

Zenit bd miał w końcu kogoś z wyższej półki.
Niech kupią Tymoshchuka z Bayernu, Pavluchenke z
Tottenhamu i jeszcze kilku słowian, którzy nie
radzą sobie na zachodzie. Spaletti niech sprzeda
tych wszystkich włochów i potugalczyków, i niech
zrobi rosyjską drużynę z rosyjskich zawodników.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze