Trzech zawodników może nie wystąpić w meczu z Lechem


24 kwietnia 2012 Trzech zawodników może nie wystąpić w meczu z Lechem

Trzech graczy Polonii Warszawa może nie wziąć udziału w meczu 28. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Lechem Poznań. Sebastian Przyrowski, Robert Jeż oraz Aviram Baruchyan zmagają się z urazami i jak na razie nie trenują z drużyną.


Udostępnij na Udostępnij na

Robertowi Jeżowi doskwiera uraz kolana
Robertowi Jeżowi doskwiera uraz kolana (fot. Grzegorz Rutkowski / iGol.pl)

Polonia Warszawa może przystąpić do spotkania z Lechem Poznań bez swoich trzech zawodników. Narzekający od dłuższego czasu na uraz kolana Robert Jeż odnowił kontuzję na treningu. Z kolei Sebastian Przyrowski narzeka na dolegliwości żołądkowe, indywidualnie trenuje zaś Izraelczyk Aviram Baruchyan, który zmaga się z urazem pleców.

Jeż wyszedł z drużyną na trening, ale musiał opuścić go bardzo szybko, bo już podczas rozgrzewki zasygnalizował sztabowi szkoleniowemu, że kontuzjowane kolano nie jest do końca zaleczone. Jest to najprawdopodobniej odnowiony uraz, który wyeliminował Jeża z potyczek z PGE GKS-em Bełchatów, Jagiellonią Białystok i Legią Warszawa. Przyrowski również pojawił się w ośrodku treningowym w Markach, ale po konsultacji z lekarzem zdecydowano o tym, że bramkarz w zajęciach udziału nie weźmie. Jak na razie nie wiadomo, kiedy wyżej wymienieni zawodnicy wrócą do pełni zdrowia.

Komentarze
~Kacper (gość) - 10 lat temu

Nawet jeśli by wystąpili, to i tak Lech z nimi
wygra!

Odpowiedz
Grzegorz Rutkowski (gość) - 10 lat temu

tu są statystyki
http://kkslech.com/2012/04/25/jubileuszowy-mecz-z-pol
onia/

Nie ma tu zdecydowanego faworyta. Oczywiście to Lech
jest gospodarzem....

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze