Tottenham: Albo Keane, albo Santa Cruz


Angielskie media nie milkną na temat tego, jaki napastnik trafi na White Hart Lane. W kręgu zainteresowań włodarzy "Kogutów" są Robbie Keane i Roque Santa Cruz.


Udostępnij na Udostępnij na

Po odejściu Dimitara Berbatova do Manchesteru United i zakupie dwójki napastników: Romana Pawljuczenko i Jemaine’a Defoe, trener Harry Redknapp chce jeszcze bardziej wzmocnić siłę uderzeniową zespołu.

Na liście życzeń Redknappa są ponoć Robbie Keane i Roque Santa Cruz.

Ten pierwszy jeszcze w poprzednim sezonie występował właśnie w Tottenhamie. Jednak latem za 20 mln funtów przeniósł się na Anfield Road. Pod batutą Rafy Beniteza wiedzie się mu całkiem nieźle. W Premiership dla „The Reds” zdobył 6 goli. Jednak jak sam przyznaje w wywiadach, gra dla Tottenhamu to było spełnienie jego dziecięcych marzeń, tak więc być może wróci do Londynu. Keane jest kolejnym po Defoe piłkarzem, który ledwie pół roku po sprzedaniu być może powróci do Tottenhamu.

Drugim napastnikiem, jakim interesują się Hotspur, jest paragwajska gwiazda Blackburn Rovers, Roque Santa Cruz. Na temat tego piłkarza i jego potencjalnego transferu do Manchesteru City można byłoby nakręcić ciekawy film. Od początku sezonu trwa batalia o Paragwajczyka. Sam Santa Cruz był zainteresowany przejściem do „The Citizens”, jednak klub z Blackburn nie wyraził zgody. Jak donoszą media, nieoficjalnie mówi się o 22 mln funtów jako cenie za piłkarza.

Komentarze
~mikkaa (gość) - 9 lat temu

to głupota wydawanie pieniędzy transfer piłkarza
który już grał w tottenhamie.To po co oni go
sprzedawali????

Odpowiedz
~massimo (gość) - 9 lat temu

to besensu bo benitez i tak nie pusci keana

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Możesz zalogować się swoim kontem FB, Twitter lub pisać jako gość.

Najnowsze