Terry zostanie z obniżką pensji?


Wciąż nie wiadomo, czy John Terry w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Chelsea Londyn. Jeżeli Anglik zdecyduje się zostać, będzie musiał pogodzić się ze znaczną obniżką zarobków.


Udostępnij na Udostępnij na

33-latek występuje na Stamford Bridge od 1995 roku. W tym sezonie jest w znakomitej formie. Znaczny wpływ na jego dyspozycję z całą pewnością miał powrót do stolicy Anglii Jose Mourinho, który na początku nie był chętny do wystawiania doświadczonego stopera, ale po pewnym czasie zmienił zdanie i teraz Terry znów jest zaliczony do najlepszych defensorów na Wyspach.

W związku z wysoką formą piłkarza, władze „The Blues” chcą zaproponować mu nową umowę. Wcześniej raczej nie kwapili się z zaproponowaniem przedłużenia kontraktu, który kończy się wraz z końcem sezonu.

Rozgrywki Premier League dobiegają końca i kontrakt Anglika również, dlatego rozmowy powinny potoczyć się bardzo szybko. Problem w tym, że Terry ma bardzo wysoką tygodniówkę, sięgającą 150 tysięcy funtów. Klub zamierza mocno zredukować jego pensję i 33-letni piłkarz może liczyć prawdopodobnie na ledwie połowę obecnych zarobków.

Komentarze
~ivy (gość) - 9 lat temu

tak trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze