„Terry zostanie w Chelsea”


Napastnik Chelsea Londyn – Didier Drogba wypowiedział się na temat możliwego transferu jego kolegi klubowego, Johna Terry'ego, do Manchesteru City. Afrykański napastnik uważa, że kapitan "The Blues" pozostanie na Stamford Bridge na następny sezon.


Udostępnij na Udostępnij na

„The Citizens” kontynuują swój projekt budowy zespołu mogącego włączyć się do walki o mistrzostwo Anglii. Póki co, władzom Manchesteru udało się zakontraktować takich zawodników jak choćby Carlos Tevez czy Emmanuel Adebayor.

Teraz, po wzmocnieniach w linii ataku, angielski zespół zamierza kupić defensorów. Filarem linii obronnej „Obywateli” ma być właśnie John Terry. Drogba uważa, że taki transfer nie wchodzi w grę.

On jest świetnym piłkarzem i naszym kapitanem. Potrzebujemy go. Wierzę, że może osiągnąć z nami jeszcze wiele sukcesów powiedział Drogba.

Jest z nami nowy trener [Carlo Ancelotti], który jest świetnym fachowcem. Jesteśmy szczęśliwi, że dołączył do nas i każdego dnia dajemy z siebie wszystko na treningach, aby jak najlepiej przygotować się do sezonu – dodał napastnik „The Blues”.

Komentarze
~klm (gość) - 14 lat temu

Gdzie w art jest napisane ze Terry zostaje....???

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze