Telichowski kontuzjowany

W 62. minucie meczu Podbeskidzia Bielsko-Biała z Legią Warszawa boisko musiał opuścić Błażej Telichowski. Jak się okazało, defensor „Górali” doznał poważnej kontuzji, o czym poinformował na swoim prywatnym koncie na serwisie społecznościowym Twitter.

A miało być tak pięknie… 6-8 tygodni przerwy i operacja. Zerwany więzozrost barkowo-obojczykowy – brzmiał wpis na profilu Telichowskiego.

Błażej Telichowski w drużynie Podbeskidzia pojawił się przed rundą rewanżową obecnego sezonu. Wcześniej występował – a raczej oglądał mecze z ławki rezerwowych lub trybun – w Górniku Zabrze. W pierwszym oficjalnym meczu z Jagiellonią strzelił swoją debiutancką bramkę.

Drużyna Podbeskidzia po 18. kolejce T-Mobile Ekstraklasy z dziesięcioma punktami na koncie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Szanse na pozostanie w ekstraklasie są coraz mniejsze – do Ruchu Chorzów zajmującego ostatnią bezpieczną lokatę „Górale” tracą osiem punktów, a „Niebiescy” mają przed sobą jeszcze mecz 18. kolejki.