Paczka na Old Trafford niegroźna!


15 maja 2016 Paczka na Old Trafford niegroźna!

Ewakuacja Old Trafford i chwile grozy w „Teatrze Marzeń". Odwołany mecz Premier League, wojsko na trybunach, tajemnicza paczka w toalecie. To wszystko, czym żyły dziś media, nie tylko sportowe, okazało się być zwykłym niedopatrzeniem po ćwiczeniach, które zostały niedawno przeprowadzone na stadionie United.


Udostępnij na Udostępnij na

AKTUALIZACJA

Według najnowszych informacji paczka, którą znaleziono, została tam przypadkowa zostawiona po niedawno przeprowadzonych ćwiczeniach bezpieczeństwa.

Cała sprawa, która na początku wydawała się rzeczą śmiertelnie poważną, po której zachwalano służby bezpieczeństwa działające na Old Trafford, okazuje się być kompromitacją. Mecz został odwołany przez niedopatrzenie, choć trzeba przyznać, że wydaje się to dość nieprawdopodobne, aby po ćwiczeniach na rzecz bezpieczeństwa, nie zebrać całego sprzętu, który był używany. Sprawa, delikatnie mówiąc, śmierdzi.


 

Według niepotwierdzonych informacji na stadionie może znajdować się również druga paczka. Poszukiwania z udziałem wojska i psów tropiących trwają.


 

Przyczyną całego zamieszania była podejrzana paczka, która została znaleziona na trybunach Old Trafford. Na całym stadionie podniesiono alarm, a kibiców obydwu drużyn ewakuowano w trybie natychmiastowym.

Cała akcja ewakuacyjna została przeprowadzona doskonale, co podkreśla Mark Pougatch, dziennikarz BBC, który mówi o sprawnym działaniu służb porządkowych.

 

 

 

Komentarze
Paco (gość) - 8 lat temu

Zapowiadał się bombowy mecz, a Ci go odwołali ehh xD

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze