Redakcja

Szwajcarski obrońca o krok od Legii! [AKTUALIZACJA]


7 stycznia 2016 Szwajcarski obrońca o krok od Legii! [AKTUALIZACJA]

Obecne okienko transferowe w ekstraklasie zapowiada się niezwykle interesująco! Mimo że jeszcze grubo ponad miesiąc do powrotu rozgrywek, ekstraklasa przyprawia kibiców o ciarki. Kogo w najbliższych dniach ma zakontraktować warszawska drużyna?


Udostępnij na Udostępnij na

Jak udało nam się dowiedzieć ze źródeł bliskich warszawskiej drużynie, zakontraktowanie szwajcarskiego lewego obrońcy, Andreasa Wittwera, to tylko kwestia czasu. Defensor całą profesjonalną karierę spędził w FC Thun i śmiało można stwierdzić, że jest jedną z legend ekipy, która niegdyś grała w Lidze Europy.

Od 2007 roku Andreas Wittwer rozegrał 239 spotkań dla Thun, strzelając 14 goli i notując 24 asysty. Tylko w tym sezonie wystąpił w 27 meczach we wszystkich rozgrywkach (sześć w eliminacjach do Ligi Europy), raz wpisał się na listę strzelców, a trzykrotnie zaliczał kluczowe podanie przy akcjach swoich kolegów.

Szwajcarska liga nie należy do europejskiej czołówki, a sama drużyna nie jest najsilniejsza. Andreas ma jednak predyspozycje do tego, by zastąpić na lewej flance Tomasza Brzyskiego, do którego jest podobny z postury. Pozostaje nam poczekać jedynie na oficjalne potwierdzenie transferu.

https://www.youtube.com/watch?v=3TH1fMUUl04&feature=youtu.be

AKTUALIZACJA: Przepraszamy Czytelników za wprowadzenie w błąd. Legia Warszawa nie interesuje się Andreasem Wittwerem, a cała akcja zaplanowana została przez Legię Szyderców, która jak widać, w pełni zasługuje na swoją nazwę. Obiecujemy w przyszłości znacznie lepiej weryfikować swoje źródła informacji, by uniknąć takich wpadek, a inicjatorom gratulujemy wielkiego sukcesu, jakim niewątpliwie było wkręcenie kilku dużych redakcji. Szczegóły akcji zostały opisane tutaj: http://legiaszydercow.pl/transfer-wittwera-z-twittera/

Komentarze
Mariusz (południe śląska) (gość) - 7 lat temu

Źródło się podaje :)
https://twitter.com/Legia_nowinki/status/684717454971514880
https://twitter.com/Legia_nowinki/status/684758788180684801

Odpowiedz
Michał Kołodko (gość) - 7 lat temu

Drogi czytelniku :)
Szczerze mówiąc nie znaliśmy tej strony, dysponujemy własnym źródłem.
Pozdrawiamy.

Odpowiedz
Mariusz (południe śląska) (gość) - 7 lat temu

Czytam i Was i jego, więc nie ma problemu :)

Michał Kołodko (gość) - 7 lat temu

Bardzo nas to cieszy :)

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze