Szturm kas biletowych w Gliwicach


W jednym ze spotkań 22. kolejki Piast Gliwice zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Spotkanie to odbędzie się 3 kwietnia o godz. 17.45 na stadionie przy ul. Okrzei. Fani "Niebiesko-czerwonych" czekali na ten moment wiele lat. Ekstraklasa po raz pierwszy w historii zawita do Gliwic.


Udostępnij na Udostępnij na

Punktualnie o godz. 10 przed siedzibą gliwickiego klubu w kolejce ustawiło się kilkaset osób. W miarę upływu czasu przybywali kolejni zainteresowani zakupem biletu. Frekwencja zaskoczyła wszystkich. Spodziewano się wprawdzie wielu chętnych, ale liczba osób oczekująca na zakup wejściówek przeszła najśmielsze oczekiwania. Taki widok mógł prowadzić do oczywistej konkluzji – głód piłki w Gliwicach jest naprawdę olbrzymi. Jedynym zmartwieniem dla gliwickich sympatyków piłki nożnej jest ograniczona pula biletów przeznaczona do sprzedaży. Nie wszystkim uda się wejść na stadion, zatem każdy pragnący zobaczyć piątkowe widowisko powinien jak najszybciej zaopatrzyć się w bilet.

Piłkarze i kibice Piasta Gliwice będą się starali za wszelką cenę udowodnić, że nie trafili do Ekstraklasy przypadkiem i zasługują na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze