Szlagier w iGol FM


Jest to niewątpliwie najciekawsze spotkanie tej kolejki. Na Anfield Road przyjeżdża Mistrz Anglii, Manchester United.


Udostępnij na Udostępnij na

Podopieczni Rafy Benitez w tym sezonie spisują się bardzo dobrze. Dwa zwycięstwa i jeden remis spowodowały, że „The Reds” zajmują drugie miejsce w tabeli i jak zwykle będą liczyć się w walce o końcowe zwycięstwo. W meczu z ManU nie wystąpi kontuzjowany Fernando Torres, a cały ciężar zdobywania bramek spocznie na nowym zawodniku Liverpoolu, Robbim Keanie. Była gwiazda Tottenhamu nie może złapać takiej formy, jaką prezentował kilka miesięcy temu.

„Czerwone Diabły” od początku sezonu prezentują się słabo. Bez Crisitiano Ronaldo, który leczy kontuzję, podopieczni sir Alexa Fergusona nie grają już tak ładnie jak w poprzednim sezonie. 9. miejsce w tabeli to z pewnością porażka, ale w wybiciu się na szczyt ma pomóc Dimitar Berbatow. Czy będzie to pojedynek nowych piłkarzy: Keane’a i Berbatowa?

W imieniu Grzegorza Wierzbickiego zapraszamy na relację z tego spotkania już o godz. 13:40.

Nie przegapcie!

Jak nas słuchać?

iGol FM jest radiem internetowym, słuchać je można za pomocą urządzeń podłączonych do sieci Internet, z których najpopularniejszym jest oczywiście komputer stacjonarny.

Winamp Za pomocą kombinacji klawiszy CTRL + L ładujemy plik playlisty z serwera. Po wciśnięciu klawiszy wklejamy do pola tekstowego adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u

Windows Media Player Korzystamy z opcji Plik->Otwórz adres URL (skrót: CTRL + U), w pole tekstowe wpisujemy adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u.

Uwaga: Windows Media Player wymaga dodatku umożliwiającego słuchanie audycji w formacie AAC+ – kliknij tutaj, aby go pobrać.

Foobar Z menu „Playlist” wybieramy „Add Location”, w pole tekstowe wpisujemy adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze