Szczęsny: Pozostanę w Arsenalu


24 marca 2013 Szczęsny: Pozostanę w Arsenalu

Wojciech Szczęsny zapytany o swoją przyszłość w drużynie Arsene Wengera odpowiedział, że z pewnością pozostanie w klubie. Nie ma zamiaru poddawać się i szukać sobie nowej drużyny.


Udostępnij na Udostępnij na

Spekuluje się, że Wojciech Szczęsny może opuścić swój dotychczasowy klub już podczas letniego okienka transferowego. Polski bramkarz został pominięty w ustalaniu kadry na wyjazdowy mecz z Bayernem Monachium, a zwycięstwu ligowemu nad Swansea City mógł się tylko przyglądać.

Wojciech Szczęsny bardzo lubi być osobą medialną
Wojciech Szczęsny bardzo lubi być osobą medialną (fot. Skysports.com)

Doniesienia mówią, że Arsene Wenger stracił wiarę w 22-latka i będzie szukał nowego wzmocnienia bramki już w najbliższym okienku transferowym. To może zmusić Szczęsnego do rozpoczęcia poszukiwań nowego klubu.

Polak nie wyobraża siebie w innej drużynie. Mówi, że mógłby dostosować się fizycznie do panujących tam warunków, ale psychicznie nie. Po prostu czuje się szczęśliwy w Arsenalu. Nigdzie nie dostanie pewności zwycięstw, a istotne jest, że nadal ufa swojemu zespołowi, wierzy w filozofię Wengera i ma do spłacenia dług.

– Nie chcę grać nigdzie indziej. Mój kontrakt wygasa dopiero w 2015 roku. Rozegrałem już 100 spotkań dla Arsenalu i chcę rozegrać jeszcze więcej setek – powiedział Szczęsny.

Komentarze
anhil. (gość) - 11 lat temu

Po co kogokolwiek kupować, skoro jest Fabiański?

Odpowiedz
~masturbator678 (gość) - 11 lat temu

Masz jeszcze ten porost na włosy?A mój syn robił
salto przez koryto pełne gnoju.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze