Spotkanie na szczycie


Carlos Tevez to piłkarz, o którego biją się prawie wszystkie kluby świata. Argentyńczyk przyciąga szczególną uwagę, gdyż po zakończeniu sezonu zmieni barwy klubowe. Kogo wybierze gwiazda reprezentacji Argentyny i Manchesteru United?


Udostępnij na Udostępnij na

Nie od dziś wiadomo, że jednym z elementów gry pt.”kupno zawodnika” jest porozumienie się z menedżerem piłkarza. W dzisiejszych czasach to oni doradzają zawodnikowi, który klub powinien wybrać. W przypadku Teveza, który za kilka miesięcy będzie musiał wrócić do Londynu (koniec wypożyczenia z West Hamu – przyp. red.), rola menedżera jest jeszcze większa. Tak się składa, że właścicielem karty zawodniczej Argentyńczyka jest Kia Joorabchian. To właśnie z nim w najbliższych dniach ma się spotkać Pedrag Mijatovic, dyrektor sportowy Realu Madryt. Obaj panowie z pewnością rozmawiać będą na temat przyszłości piłkarza i ewentualnego transferu do Realu.

Pedrag Mijatovic to jeden z wielu moich znajomych, którzy pracują w Realu Madryt. Cieszę się na myśl, że przy kolacji będziemy mogli porozmawiać o rzeczach, które nas fascynują, czyli o piłce nożnej – powiedział Kia Joorabchian.

West Ham na wypożyczeniu Teveza zarobił już ponad 30 milionów euro i drugie tyle ma szansę dostać w przypadku transferu zawodnika.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze