Sportowy tydzień z iGolFM


To pierwszy artykuł z cyklu "Sportowy tydzień z iGolFM", a drugi z "Sport z iGolFM". Mam nadzieję, że wszystko to o czym piszę przybliży was nie tylko do radia czy serwisu piłkarskiego, ale dzięki temu jeszcze bardziej pokochacie piłkę nożną, najbardziej ekscytujący sport na świecie.


Udostępnij na Udostępnij na

Już jutro zagościmy nowy rok. Będziemy o rok starsi i mam nadzieje mądrzejsi. Ale 2008 rok będzie przede wszystkim stał pod dyktandem wielkich imprez sportowych rozgrywanych na całym świecie. My, Europejczycy, Polacy, czekamy na Mistrzostwa Europy, mieszańcy Afryki czekają na rozpoczynający się niebawem Puchar Narodów Afryki, który zagości na łamach naszego serwisu. Fani piłki nożnej są jak ryby, żeby przetrwać potrzebujemy mocnej dawki naszego sportu. I właśnie, żeby nam się udało dotrzeć do chociażby Mistrzostw Europy, potrzebujemy dużej ilości sportowych, piłkarskich wrażeń. A te z pewnością dostarczy radio iGolFM.

Wprawdzie 1 stycznia to dzień, w którym rzadko jesteśmy zdolni to jakiegokolwiek wysiłku, ale na taki malutki możemy się zdobyć. A do takich należy z pewnością uruchomienie naszego radia. Bo o godzinie 13.45 Marcin Konieczny, przeniesie nas do Londynu, gdzie rozgrywane będą derby pomiędzy Fulhamem a mającą mistrzowskie aspiracje Chelsea. „Mimo, że faworytami tego spotkania będą podopieczni Avrama Granta to powszechnie wiadomo, iż derby rządzą się swoimi prawami. Obecnie ekipa The Blues zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli i mierzy w mistrzostwo kraju. Natomiast sytuacja Fulham jest zupełnie odwrotna- Londyńczycy uplasowani są na dziewiętnastej lokacie i muszą mocno się natrudzić, by uratować ligowy byt. Jednak futbol to gra nieobliczalna i wszystko się może w niej zdążyć.”- mówi nasz komentator Marcin Konieczny.

Ale to nie będzie koniec wrażeń. Jeżeli komuś mało to mamy dla was kolejną relację, która rozpocznie się o godz. 16.00. Zapraszamy, na drugie w tym dniu derby Londynu rozgrywane pomiędzy Arsenalem Londyn a West Hamem United. Jak doskonale wiemy, derby rządzą się swoimi prawami co sprawia, że dostarczają nam tyle emocji. I będzie to doskonały wstęp do równie ciekawego weekendu, na temat którego, dowiecie się w piątkowym artykule.

Korzystając z okazji, chciałbym Wam drodzy czytelniczy i słuchacze, życzyć szczęśliwego, pełnego sportowych emocji i sukcesów nowego, 2008 roku. 

Terminarz relacji sportowych live na antenie radia iGolFM

Wtorek 1.01.2008 r.

13:45 Premiership Fulham FC – Chelsea FC komentuje: Marcin Konieczny

16:00 Premiership Arsenal FC – West Ham United FC 

Aby posłuchać relacji:

iGol FM jest radiem internetowym, słuchać je można za pomocą urządzeń podłączonych do sieci Internet, z których najpopularniejszym jest oczywiście komputer stacjonarny.

Winamp

Za pomocą kombinacji klawiszy CTRL + L ładujemy plik playlist’y z serwera. Po wciśnięciu klawiszy wklejamy do pola tekstowego adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u

Windows Media Player

Korzystamy z opcji Plik->Otwórz adres URL (skrót: CTRL + U), w pole tekstowe wpisujemy adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u.

Uwaga: Windows Media Player wymaga dodatku, umożliwiającego słuchanie audycji w formacie AAC+

Komentarze
Maciej Kokowicz (gość) - 16 lat temu

Niezły artykuł ;) Więcej takich o iGol FM!

Odpowiedz
Robert Fila (gość) - 16 lat temu

no to już drugi taki, zapraszam do czytania cyklów
"Sportowy weekend z iGolFM" i "Sportowy tydzień z
iGolFM"

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze