Smuda chce Piszczka w reprezentacji


21 kwietnia 2011 Smuda chce Piszczka w reprezentacji

Selekcjoner reprezentacji Polski przyznał, że nie zamierza rezygnować z powoływania obrońcy Borussii Dortmund – Łukasza Piszczka. Gwoli przypomnienia dodajmy, że nasz reprezentant zamieszany jest w ustawienie decydującego o mistrzostwie Polski meczu z sezonu 2005/2006 pomiędzy Zagłębiem Lubin a Cracovią.


Udostępnij na Udostępnij na

Łukasz Piszczek
Łukasz Piszczek (fot. Bialoczerwoni.com.pl)

Jak wiadomo Łukasz Piszczek dobrowolnie przyznał się do stawianych mu zarzutów. Obrońca dortmundczyków stwierdził ostatnio, że w związku ze sprawą i falą krytyki, jaka spłynęła na jego głowę, rozważa rezygnację z gry w kadrze. Szkoleniowiec reprezentacji Polski, Franciszek Smuda, zaznaczył natomiast, że jest w stałym kontakcie z zawodnikiem, który ani razu nie stwierdził w rozmowach z selekcjonerem, jakoby chciał zrezygnować z gry w narodowych barwach: – Jestem z Łukaszem w kontakcie i choć jest mocno rozżalony całą tą sytuacją, to nie zadeklarował, że nie chce już u mnie grać.

Popularny „Franz” zaznacza również, że sam nie ma zamiaru rezygnować z usług piłkarza, którego błąd z przeszłości ujrzał światło dzienne: – Może powodem całej medialnej nagonki jest fakt, że Łukasz wyróżnia się w najlepszej niemieckiej drużynie? Ja osobiście nie zrezygnuję z Łukasza, ponieważ nie stać nas na stratę takiego zawodnika.

Więcej na Bialoczerwoni.com.pl

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze