Słowne utarczki trenerów


Zaledwie kilka dni temu Bernd Schuster na konferencji prasowej wyraził swoje zdanie na temat przejścia Robinho z Realu Madryt do Manchesteru City. Teraz trener City postanowił odpowiedzieć opiekunowi "Królewskich".


Udostępnij na Udostępnij na

Robinho przeszedł do Manchesteru City za ok. 30 milionów euro. Były piłkarz Realu Madryt w swoim debiucie strzelił bramkę, mimo że jego zespół przegrał z Chelsea Londyn 1:3. Brazylijczyk ma być pierwszą gwiazdą w nowo budowanym zespole. Nowy Manchester ma być pełen światowych sław, które doprowadzą swoją drużynę na futbolowy szczyt.

Trener City, Mark Hughes, uważa, że Robinho dobrze postąpił, wybierając ich zespół. Dla opiekuna Manchesteru jasne jest, że gdyby Brazylijczyk dalej został w Madrycie, jego talent mógłby się zmarnować. Tylko pobyt w zespole z perspektywami może mu wyjść na dobre.

– Robinho trafił do klubu, który ma przed sobą świetlaną przyszłość. Budujemy zespół, który ma być na tyle silny, by w najbliższych latach zdominować nie tylko krajowe, ale i europejskie rozgrywki. Mam nadzieję, że Schuster zrozumie w końcu jak ważnym dla niego zawodnikiem był Robinho – powiedział trener Hughes.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze