Simunić musi odejść z Herthy


Wszystko wskazuje na to, że Josip Simunić rozegrał swój ostatni sezon w Herthcie Berlin. Agent piłkarza twierdzi, że reprezentant Chorwacji musi opuścić Niemcy, aby dalej się rozwijać.


Udostępnij na Udostępnij na

Reprezentantem Chorwacji zainteresowane jest kilka angielskich klubów. Nieoficjalnie mówi się, że Simunić jest wyceniany na około siedem milionów euro. Stanowisko w sprawie transferu Chorwata zajął agent piłkarza, który jest dość jednoznaczny.

Dla mnie sprawa jest oczywista – twierdzi Gordon Stipic. – Josip musi odejść z Herthy, aby dalej się rozwijać. Wiem jakie stosunki łączą go z Lucienem Favre. To dodatkowy powód, aby opuścić Berlin. Dostaliśmy kilka ofert z Anglii, Hiszpanii oraz Niemiec. Póki co, nie chcę podawać jakie to kluby.

Na temat transferu Simunića jest wiele spekulacji. Wszystko wskazuje na to, że chodzi o Fulham i Portsmouth, jeśli patrzymy na kluby angielskie. Z Hiszpanii najprawdopodobniej przyszły oferty z Sevilli oraz Atletico Madryt, podczas gdy włodarze Hoffenheim chcą zatrzymać Chorwata w Niemczech.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze