Silva o zainteresowaniu MU


Pomocnik Valencii CF wyznał, że zainteresowanie ze strony Manchesteru United to dla niego wyróżnienie, a ewentualnej ofercie z Old Trafford trudno byłoby odmówić.


Udostępnij na Udostępnij na

Od dłuższego czasu mówi się, że 24-letni David Silva opuści stadion Mestalla latem bieżącego roku. Valencia ma problemy finansowe i tylko sprzedaż wartościowych zawodników może uratować klub. Media donoszą, że hiszpańskim pomocnikiem zainteresowany jest Manchester United.

Sam zawodnik stwierdził, że byłby zadowolony gdyby mógł zostać w Hiszpanii, ale skoro Valencia będzie musiała sprzedać kogoś latem, chętnie przeniósłby się z Mestalla na Old Trafford.

To wielkie wyróżnienie kiedy słyszysz, że taki klub, jak Manchester United, jest tobą zainteresowany. Orientuję się w tym, co się dzieje w angielskiej Premier League. W ostatnich latach była jedną z wyróżniających się lig na świecie.

Kiedy przyjdzie jakaś interesująca oferta, zwłaszcza z takiego klubu, jakim jest Manchester United, trudno byłoby odmówić. Jestem szczęśliwy w Valencii, ale każdy zawodnik ma swoją cenę i jeśli klub otrzyma obiecującą ofertę, wszystko się może zdarzyć – powiedział David Silva dla „Daily Express” .

Komentarze
~`suchy (gość) - 13 lat temu

do manchesteru

Odpowiedz
~chytry (gość) - 13 lat temu

za co MeNu kupi piłkarzy jak ich dług sięga 300
mln funtów?
Nikogo teraz nie kupią ,utrzymaja skład z tego
sezonu.

Odpowiedz
~ciekawe (gość) - 13 lat temu

skad wiesz ze manchester united ma takie dlugi

moze pracujesz w manchesterze
manu sprzedalo w ostatnim roku dobrych pilkarzy za
dobra kase wiec majakase na zakup takich zawodników
jak Dawid Silva

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze