Schwarzer: Żadnych rozmów o nowej umowie


Doświadczony bramkarz londyńskiego Fulham, Mark Schwarzer, może opuścić Craven Cottage już podczas najbliższego lata. Sam zawodnik wyznał, że nadal nie odbywają się żadne dyskusje w sprawie przedłużenia kontraktu.


Udostępnij na Udostępnij na

40-latkowi urodzonemu w Sydney umowa wygasa wraz z końcem sezonu. W wywiadzie Martin Jol wyraził swoją chęć zatrzymania reprezentanta Australii, jednakże dodał zarazem, że w najbliższym oknie transferowym będzie się skupiał na kupnie nowego piłkarza na tę pozycję.

Poszukiwania golkipera mają się zacząć od razu po zakończeniu tegorocznej kampanii. Schwarzer, który poprzednio reprezentował barwy Middlesbrough, jest przygotowany na niepewną przyszłość, mimo iż zaczyna się spekulować o jego odejściu z klubu.

Kto wie, co mnie czeka. Będę czekał na ten moment. Mam kontrakt do końca tego sezonu, ale chcę kontynuować moją karierę tutaj nawet z dozą niepewności. Nie myślę o zakończeniu przygody z futbolem do najbliższych mistrzostw świata – mówi Mark.

W tym momencie nie ma rozmów na temat nowego kontraktu dla mnie i nie było żadnego postępu w tej kwestii. Będę robił wszystko co w mojej mocy. Po sezonie okaże się, co będzie ze mną – dodaje.

Komentarze
~!!! (gość) - 11 lat temu

Może niech wróci do Sydney FC ,albo Melbourne
Victory ?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze