Santos: Samaras pokaże, na co go stać


8 czerwca 2012 Santos: Samaras pokaże, na co go stać

Szkoleniowiec reprezentacji Grecji, Fernando Santos, stwierdził, że jego podopieczny, Georgios Samaras, na Euro zaprezentuje się z doskonałej strony.


Udostępnij na Udostępnij na

Santos uważa, że 27-letni snajper Celticu Glasgow tak naprawdę nie pokazał jeszcze w swej karierze pełni piłkarskiego potencjału. Trener Greków dodaje jednak, że przed Samarasem ogromna szansa na to, aby wreszcie udowodnić, że jest świetnym graczem.

Georgios Samaras
Georgios Samaras (fot. Skysports.com)

Georgios jest graczem o nieprzeciętnych zdolnościach. Problem w tym, że miewał dotychczas problem z zaprezentowaniem pełnej palety swych umiejętności. Uważam go jednak za niezwykle ważnego dla nas zawodnika. Dobrze spisywał się w trakcie eliminacji do mistrzostw Europy, a także w innych spotkaniach – powiedział Fernando Santos.

Oczekuję od niego, że na Euro da z siebie wszystko. To samo zresztą tyczy się pozostałych zawodników – dodał trener „Hellady”.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie Grecy zmierzą się z Polską w spotkaniu otwarcia mistrzostw Europy. Na relację zapraszamy do iGola. Pozostałe, grupowe mecze podopieczni Fernando Santosa rozegrają z Czechami i Rosją.
 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze