Saha porozumiał się z Evertonem


"To prawda, że osiągnęliśmy słowne porozumienie na dwuletni kontrakt". Louis Saha osobiście potwierdził, iż jego transfer na Goodison Park jest dopinany na ostatni guzik.


Udostępnij na Udostępnij na

Francuski napastnik Manchesteru United przestał znajdować uznanie w oczach sir Alexa Fergusona. Ewentualne odejście Sahy do Evertonu może także oznaczać, iż na Old Trafford przygotowują miejsce dla Dimitara Berbatova. Podobnie zachowała się Chelsea, odsyłając Shauna Wright-Phillipsa do Manchesteru City chcąc kupić Robinho. Włodarzom mistrza i wicemistrza Anglii zostało tylko kilkadziesiąt godzin, aby doprowadzić do skutku te spektakularne transfery.

Tym niemniej, w rozmowie z L’Equipe Saha zastrzegł, że nic jeszcze podpisane nie zostało. „Rozmawiałem natomiast z menadżerem Evetronu. Był bardzo szczery. Wytłumaczył, jak chce mnie użyć na boisku. Jestem teraz w świetnej kondycji spędziwszy cały okres przygotowawczy z Manchesterem United, nie czułem żadnego bólu po kontuzjach. Muszę tylko grać, powiedział mi to sir Alex Ferguson„.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze