Saha: Łatwo się nie poddaję


Louis Saha mimo wydaje się straconej pozycji w Manchesterze United zaprzecza wszelkim spekulacjom mówiącym, o tym jakoby miał opuścić tego lata Old Trafford. Francuz podkreśla, że chce wrócić do pełnej sprawności fizycznej i reprezentować barwy Mistrzów Anglii.


Udostępnij na Udostępnij na

Według brytyjskich mediów Saha to murowany kandydat to odejścia z Manchesteru. Po napastnika „Czerwonych Diabłów” zgłosił się już Bolton i jakiś czas wcześniej AS Roma.

Francuz odkąd w 2004 roku podpisał kontrakt z United dość często nękany jest przez kontuje, które wykluczyły go z wielu spotkań i pewien sposób uniemożliwiły udowodnienie swojej wartości. Większość twierdzi, że czas 29 – latka na Old Trafford dobiegł końca.

– Jestem piłkarzem i łatwo się nie poddaję. Teraz liczy się dla mnie tylko boisko. Będę pracował ciężko przez całe lato. Postawiłem sobie jasny cel: wyzdrowieć – powiedział Saha.

– Kontrakt z Manchesterem ważny mam do 2012 roku. Poza tym sam trener nie dał mi jeszcze nic do zrozumienia, nie wspomniał nic o transferze ani wypożyczeniu. Niczego nie planuję. Nie będę o niczym myślał dopóki nie będę tego pewien – zakończył.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze