Saganowski bliski przenosin


Dopiero co Marek Saganowski mówił, że jego przenosiny do AE Larisa nie wchodzą w grę. Tymczasem, jak informują greckie media, Polak jest bardzo bliski transferu. Zgodę na jego odejście wyraził jego aktualny pracodawca – Southampton.


Udostępnij na Udostępnij na

Włodarze AE Larisa robią wszystko, aby zastąpić Macieja Żurawskiego, który odszedł do Omonii Nikozja. Najpoważniej w klubie rozpatrywano dwa nazwiska Saganowskiego i Diego Tristana. Znany hiszpański napastnik po zakończeniu umowy z West Ham United okazał się łakomym kąskiem dla greckich działaczy.

Razem z trenerem Marinosem Ouzounidisem przedstawiciele klubu stwierdzili jednak, że bardziej przydatny będzie Polak grający na wyspach brytyjskich, a co ważniejsze Marek jest młodszy.

W ciągu tego tygodnia mają się rozpocząć negocjacje z Polakiem. Larisa próbowała się z nim porozumieć już w sobotę, ale nie było to możliwe, bo Southampton grał sparing z Ajaksem Amsterdam. Nadmieńmy tylko, że Saganowski zagrał przez 45 minut, ale nie wiąże swojej przyszłości z klubem,  który spadł na trzeci poziom angielskiego futbolu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze