Rosicky na dłużej w Arsenalu


Kontuzja czeskiego pomocnika Arsenalu Londyn, Tomasa Rosickiego, nie przeszkodzi zawodnikowi w przedłużeniu kontraktu z klubem.


Udostępnij na Udostępnij na

Poinformował o tym agent zawodnika, Pawel Paska. Rosicky powróci do gry dopiero w styczniu. Urazu nabawił się w meczu ze Stoke City. Wcześniej Czech opuścił 20 miesięcy z powodu serii kontuzji. Wielu myślało już, że koniec kariery piłkarza był przesądzony.

Niemniej jednak Paska jest przekonany, że w najbliższym czasie zawodnik skorzysta z opcji przedłużenia umowy z „Kanonierami”. Agent zamierza wkrótce udać się do Londynu na rozmowy z zarządem klubu.

Kontuzja nie wpłynie na negocjacje o przedłużeniu kontraktu. Nowe porozumienie już jest w trakcie analizy. Pod koniec tygodnia przyjadę do Londynu. Jestem przekonany, że będziemy w stanie dojść do porozumienia, zwłaszcza, że obu stronom zależy na kontynuowaniu współpracy. Zastanawiamy się nad dwoma wariantami – przedłużeniem kontraktu na dwa lub trzy lata. Warunki powinny wszystkich zadowolić – powiedział Paska w wywiadzie udzielonym czeskiej prasie.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze