Rooney: Nienawidzę The Reds!


Napastnik Manchesteru United już nie może doczekać się sobotniego starcia z Liverpoolem. Jest to drużyna, której Anglik wręcz nienawidzi od dziecka.


Udostępnij na Udostępnij na

Wayne Rooney przeszedł do Manchesteru United z Evertonu – odwiecznego rywala Liverpoolu. Oba kluby, reprezentujące stolicę Beatlesów, toczą zaciętą walkę o miano najlepszej drużyny Merseyside. Derby Liverpoolu co roku gromadzą kilkadziesiąt tysięcy zagorzałych fanów w niebieskich i czerwonych koszulkach. Rooney, który od małego kibicuje „The Toffees”, w najbliższą sobotę pragnie pokonać swojego odwiecznego rywala, Liverpool.

– Jestem bardzo podekscytowany na myśl o tym meczu. Dorastałem jako fan Evertonu, cała moja rodzina kibicowała tej drużynie. Dorastałem, nienawidząc The Reds. To nie zmieniło się do dziś. Myślę, że kiedy przyjadą w sobotę na Old Trafford, bardzo trudno będzie im nas pokonać. Oni wiedzą, że muszą wygrać, że powinni zdobyć trzy punkty. Jeśli im się nie uda, prawdopodobnie przekreślą swoje szanse na tytuł. Chcemy ich pokonać i pozbawić wszelkich nadziei na końcowy triumf. – mówił Rooney.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze