Ronaldo: Racing ważniejszy od Barcy


Cristiano Ronaldo przygotowuje się do ligowego spotkania, w którym przeciwnikiem Realu Madryt będzie Racing Santander.


Udostępnij na Udostępnij na

Ronaldo uważa, że zwycięstwo nad Barceloną na Camp Nou będzie niezwykle istotnym wydarzeniem. Jednak zanim to nastąpi, Real musi pokonać Racing w najbliższą sobotę. Mecz rozegrany zostanie na Santiago Bernabeu. Piłkarz reprezentacji Portugalii zwrócił uwagę, że najbliższy tydzień będzie decydujący nie tylko dla niego, ale także dla jego klubu.

Czuję się świetnie. W tym tygodniu będą miały miejsce wydarzenia, które niewątpliwie wpłyną na mój nastrój – oświadczył Portugalczyk w wywiadzie dla prasy. – Najważniejszy jest dla mnie powrót na boisko w pełnej gotowości. Zobaczymy, jak wszystko się ułoży, ale mam nadzieję, że podbudowani zwycięstwem, będziemy mogli przygotowywać się do kolejnego spotkania. W przyszłym tygodniu uwaga wielu kibiców skupi się na potyczce Realu Madryt z FC Barceloną.

Niezależnie od rezultatu, ten mecz nie będzie decydującym dla żadnej z drużyn. Bardzo chcemy odnieść zwycięstwo na Camp Nou. Do każdego spotkania podchodzimy z myślą o zwycięstwie. Do Barcelony powinniśmy udać się ze spokojem. Dlatego musimy wygrać także z najbliższym przeciwnikiem w sobotę, a następnie w Lidze Mistrzów z Zurichem. Nie ma sensu już teraz mówić o meczu z  Barcą . Najważniejsze są najbliższe gry – dodał portugalski zawodnik.

Komentarze
~Pepsi (gość) - 14 lat temu

Krystyna wy oberwiecie na Camp Nou i mam nadzieje że
na Bernabeu również

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze