Ridgewell na dłużej w Birmingham?


Obrońca Birmingham City wyznał, że nie chce opuszczać klubu prowadzonego przez Aleksa McLeisha. Liam Ridgewell pragnie jak najszybciej przedłużyć swój kontrakt z obecnym pracodawcą.


Udostępnij na Udostępnij na

Liam Ridgewell dla Birmingham City zdążył już zagrać 100 spotkań. Zawodnik opuścił zespół z Aston Villi na rzecz lokalnego rywala latem 2007 roku. 25-letni stoper powiedział ostatnio, że chciałby przedłużyć swoją przygodę z „Niebieskimi”, podpisując nowy kontrakt.

Nie chcę opuszczać Birmingham. Zagraliśmy razem świetny sezon i gra tutaj sprawia mi przyjemność. Sprawę nowego kontraktu zostawiłem swojemu agentowi. Nie będę musiał zawracać sobie tym głowy i, w związku z tym,  będę mógł skupić się na piłce nożnej, kolejnych występach.

Mam nadzieję, że ustalimy jakieś wspólne stanowisko i uda się doprowadzić do podpisania nowego kontraktu. Nie ukrywam, że chciałbym pozostać w klubie i wydaje mi się, że i oni chcą mnie zatrzymać. Byłoby świetnie, gdyby negocjacje kontraktowe zakończyły się najszybciej jak to możliwe – dla „Birmingham Mail” powiedział Ridgewell.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze