Redknapp po porażce


26 lutego 2012 Redknapp po porażce

Harry'emu Redknappowi zabrakło słów, by wytłumaczyć porażkę jego Tottehamu w dzisiejszych derbach Londynu z Arsenalem. „Koguty”, mimo prowadzenia 2:0, przegrały aż 2:5.


Udostępnij na Udostępnij na

Pierwsze dwa ciosy zadali rywalom dzisiejszego popołudnia napastnicy „Spurs” – Saha i Adebayor. Pierwsza połowa zakończyła się jednak remisem, bo bramki zdobywali Sagna oraz van Persie. Redknapp postanowił dokonać w przerwie dwóch zmian i na boisku w miejsce Sahy i Krancjara pojawili się van der Vaart oraz Sandro. Nic to jednak nie dało, wręcz przeciwnie – było jeszcze gorzej. Ostatecznie bowiem po bramkach Rosicky’ego i Walcotta (dwie) „Kanonierzy” zdecydowanie wygrali.

Harry Redknapp
Harry Redknapp (fot. Skysports.com)

Rednknapp po meczu nie był pewien, czy to jego zawodnicy spisali się tak słabo, czy przeciwnicy tak dobrze, ale stwierdził, że „Koguty” będą musiały się szybko odbudować przed niezwykle trudnym spotkaniem z Manchesterem United w najbliższą niedzielę.

Nawet przy 2:0 nie mogłem powiedzieć, że czuję się bardzo komfortowo. Chciałem, żebyśmy dociągnęli ten wynik do przerwy, ale czułem, że oni kreują sobie okazje, a my wyglądaliśmy na trochę zbyt otwartych. To był trudy mecz. Wydawało mi się w przerwie, że muszę trochę zagęścić środek pola.

– Tak powinno się stać, ale się tak nie stało. Nie broniliśmy dobrze. To naprawdę były podstawy. Nie przegrywamy w taki sposób zbyt często. Naprawdę trudno sobie coś takiego przypomnieć.

Najnowsze