Real wyklucza pozyskanie Ribery’ego w styczniu


Dyrektor sportowy Realu Madryt, Jorge Valdano, oświadczył, że klub z Santiago Bernabeu nie jest już zainteresowany transferem francuskiego pomocnika. Jak donosi „Marca”, wszelkie spekulacje na temat ewentualnych prób zwerbowania „The Magician” zakończyły się wraz z zamknięciem letniego okienka.


Udostępnij na Udostępnij na


Przypomnijmy, że „Królewscy” nie byli w stanie przekonać Bayernu Monachium, by ten zgodził się na przeprowadzkę gwiazdy „Trójkolorowych”. Niejednokrotne oferty, sięgające coraz to wyższej kwoty, nie zrobiły wrażenia na działaczach z Bawarii, którzy postanowili zatrzymać w zespole swojego zawodnika.

Obecnie Jorge Valdano twierdzi, że nie interesują się Franckiem Riberym, a kolejne starania o jego osobę, które miałyby mieć miejsce w zimowej przerwie transferowej, są mało prawdopodobne. W wywiadach radzi raczej całą uwagę skupić na piłkarzach aktualnie broniących „Królewskich” barw.

– Ribery jest dla nas przeszłością. Być może w niedalekim czasie uda nam się z nim dogadać, lecz nie będziemy czynili takich starań, jak robiliśmy to tego lata. To tylko jednak luźne przemyślenia. W drużynie jest obecnie 24 graczy zdolnych do godnego prezentowania zespołu i to oni teraz go tworzą. – powiedział w wywiadzie dla „Marcy” dyrektor sportowy „Los Merengues”.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze