Powrót Białasa do Gdyni


Po ponad rocznej przerwie do drużyny Arki zawitał młody obrońca, Sebastian Białas. 19-letni zawodnik został wypożyczony z włoskiej Regginy. Jego poczynania będziemy mogli oglądać w żółto-niebieskich barwach przez najbliższy rok.


Udostępnij na Udostępnij na

Na cyklicznie odbywającej się w czwartek o godzinie 12.00 konferencji przedmeczowej, oprócz wybranych zawodników przez trenera Pasiekę, tj. Marcina Wachowicza i Andrzeja Bledzewskiego, zobaczyliśmy właśnie popularnego „Białego”.

W Gdyni czuję się jak w domu. Koledzy w szatni przyjęli mnie bardzo dobrze. Atmosfera w szatni jest naprawdę fajna. Jestem tu dopiero od tygodnia, więc jeszcze będę miał szansę pokazać się trenerowi. Myślę, że moja współpraca z Arką będzie bardzo owocna – oznajmił z nadzieją nowy zawodnik Arki.

Bardzo się cieszę, że Sebastian podpisał kontrakt. Ostatni rok był za granicą i zobaczył, jak to wszystko funkcjonuje, jak się tam trenuje. Będziemy starali się go dalej wychowywać i kształtować. Jak każdy zawodnik ma swoje pozytywne i negatywne strony. Jest bardzo pracowity i ciągle chce się rozwijać. Na pewno będziemy mieli z niego pożytek – zakończył trener Arki, Dariusz Pasieka.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze