Popis Balaja w sparingu

Jagiellonia Białystok nie ustaje w przygotowaniach do rundy rewanżowej T-Mobile Ekstraklasy. W meczu z trzecioligową Kaszubią Kościerzyna znakomicie grał Bekim Balaj.

Drugi noworoczny sparing Jagiellonii Białystok za nami. Rywalem drużyny ze stolicy Podlasia była trzecioligowa Kaszubia Kościerzyna. W pierwszym meczu towarzyskim podopieczni Piotra Stokowca pokonali Gryf Wejherowo 3:1. 18 stycznia białostocczanie wygrali w podobnym stosunku, tym razem 4:1.

Kibice we Władysławowie mogli zobaczyć popis gry Bekima Balaja, który od 81. do 83. minuty trafił dwie bramki, czym skompletował hattricka (na listę strzelców po raz pierwszy wpisał się w 15. minucie). Jedno trafienie zaliczył również testowany Łotysz, Roberts Savalnieks.

Jagiellonia Białystok: Bartłomiej Drągowski – Emil Gajko, Michał Pawlik, Martin Baran, Adam Waszkiewicz – Andrejs Kovalovs, Jakub Tosik, Roberts Savalnieks (46 Przemysław Mystkowski), Bekim Balaj, Ermin Seratlić (46 Karol Buzun) – Bartosz Giełażyn.