Polska zagra z Hiszpanią


Już dziś wieczorem reprezentacji Polski U-21 prowadzona przez Andrzela Zamilskiego zmierzy się na wyjeździe z drużyną Hiszpanii. Mecz ten rozegrany zostanie w ramach el. mistrzostw Europy U-21, które w 2011 roku odbędą się w Danii.


Udostępnij na Udostępnij na


W jedynym rozegranym dotychczas spotkaniu o punkty w eliminacjach mistrzostw Europy Polacy pokonali Liechtenstein 2:0. Bramki w tamtym spotkaniu zdobywali Maciej Korzym i Maciej Rybus.

W drugim meczu na naszych podopiecznych czeka jednak dużo trudniejszy przeciwnik. Biało-czerwoni zmierzą się z jedną z najsilniejszych drużyn młodzieżowych – Hiszpanią, która w swoim składzie ma takich zawodników jak Diego Capel, Sergio Asenjo, Jeffren, Fontas czy Bojan, który jednak na zgrupowaniu przed tym spotkaniem doznał drobnego urazu i w meczu z Polakami nie wystąpi.

Nie ma co ukrywać, że w spotkaniu z Hiszpanami na wyjeździe remis uznać będzie można za duży sukces. Polacy liczyć mogą na będących w dobrej dyspozycji Patryka Małeckiego i Kamila Grosickiego. Początek meczu o godzinie 19.00.

Już we wrotek nasza drużyna zmierzy się w Grodzisku Wielkopolskim z reprezentacją Finlandii w kolejnym meczu el. mistrzostw Europy U-21.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze