Polska-Czechy w iGolFM


Jest to pierwszy, bardzo ważny sprawdzian dla podopiecznych Leo Beenhakkera. Dzisiaj piłkarze, którzy w eliminacjach do Euro 2008 dostarczyli nam tyle emocji pokażą w jakiej są formie i rozpoczną walkę o miejsce w 23 osobowej kadrze, która pojedzie do Austrii i Szwajcarii.


Udostępnij na Udostępnij na

Relację z tego spotkania będziecie mogli wysłuchać na antenie radia iGolFM o godz. 20:30, a poprowadzi ją Krzysztof Niedzielan. Podopieczni Beenhakkera będą chcieli pokazać, że są w bardzo dobrej formie i że to właśnie oni nie przyniosą wstydu podczas turnieju. Mimo, że piłkarze grający w europejskich ligach, przy najmniej w dużej większości regularnie grają w swoich zespołach to tak na prawdę forma jaką prezentują jest niewiadomą. Weryfikują ją dopiero treningi z kadrą bo inaczej zawodnik prezentuje się w klubie, gdzie trenuje codziennie a inaczej raz na kilka miesięcy na obozie kadry. Mecz z Czechami będzie okazją do zadania sobie pytania: Kto powinien, a kto nie reprezentować barw narodowych na Euro?. Leo Beenhakker na każdym kroku przypomina, że u niego nazwiska nie grają i w zależności od dyspozycji piłkarza, tak będzie dobieram ludzi do swojego zespołu. Wszyscy zapewne jesteśmy ciekaw jak zaprezentują się nasi ulubieńcy. Czechy to nasz rywal w eliminacjach do Mistrzostw Świata rozgrywanych w Republice Południowej Afryki w 2010 roku. Dobrze jest więc zaprezentować się z dobrej strony i pokazać, że zwycięstwa z Portugalią to nie przypadek.

Jak nas słuchać?

iGol FM jest radiem internetowym, słuchać je można za pomocą urządzeń podłączonych do sieci Internet, z których najpopularniejszym jest oczywiście komputer stacjonarny.

Winamp
Za pomocą kombinacji klawiszy CTRL + L ładujemy plik playlist’y z serwera. Po wciśnięciu klawiszy wklejamy do pola tekstowego adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u

Windows Media Player
Korzystamy z opcji Plik->Otwórz adres URL (skrót: CTRL + U), w pole tekstowe wpisujemy adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u.

Uwaga:Windows Media Player wymaga dodatku, umożliwiającego słuchanie audycji w formacie AAC+ , który znajdziecie na stronie radia www.fm.igol.pl

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze