Szukasz wiarygodnego serwisu z newsami sportowymi? Ten spełni Twoje oczekiwania


3 grudnia 2018 Szukasz wiarygodnego serwisu z newsami sportowymi? Ten spełni Twoje oczekiwania
Fotolia

PolsatSport.pl to jeden z najbardziej rozbudowanych i rzetelnie prowadzonych serwisów sportowych w Polsce. Jest to warte uwagi miejsce dla miłośników wielu dyscyplin sportowych – zarówno tych najbardziej popularnych, jak i niszowych. Serwis jest wyjątkowo intuicyjny, dlatego odnalezienie informacji interesujących czytelnika zajmuje parę chwil. Na portalu tym znajdują się zarówno krótkie newsy, rozbudowane artykuły, ciekawostki ze świata sportu, jak i komentarze ekspertów. Treści są prezentowane zarówno w formie tekstowej, jak i multimedialnej.


Udostępnij na Udostępnij na

Nie trać czasu na szukanie informacji sportowych

Publikacje w serwisie PolsatSport.pl zostały podzielone na poszczególne kategorie, które odpowiadają określonym dyscyplinom sportowym. Możesz więc w jednym miejscu znaleźć artykuły na temat piłki nożnej, siatkówki, tenisa czy wielu innych dyscyplin. W menu głównym znajdują się najpopularniejsze z nich, podczas gdy pozostałe wyświetlają się po kliknięciu w symbol rozwijanej listy. Tematyka serwisu wykracza daleko poza najpopularniejsze dyscypliny. Znajdą tutaj coś dla siebie nawet fani tak niszowych sportów jak wioślarstwo, kajakarstwo, rugby czy podnoszenie ciężarów. Nie brakuje również informacji dla wielbicieli e-sportu, którzy mogą być na bieżąco z prestiżowymi wydarzeniami, opiniami i komentarzami najlepszych graczy, a także planowanymi terminami wydania swoich ulubionych gier.

W portalu znajdują się poza tym kategorie grupujące publikacje i materiały video dotyczące ważnych imprez sportowych – zarówno aktualnie odbywających się, jak i minionych, takich jak chociażby Igrzyska Olimpijskie w RIO 2016 czy Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, rozgrywane w 2018 roku w Rosji. Oznacza to, że możemy wracać do archiwalnych treści jeszcze długo po zakończeniu danego wydarzenia. Aby odnaleźć interesujące materiał, najłatwiejszym sposobem jest skorzystanie z wyszukiwarki umiejscowionej w prawej górnej części strony. W celu uzyskania szybkiego dostępu do gorących newsów z różnych dyscyplin sportowych, warto skorzystać z listy artykułów pogrupowanej zgodnie z trzema kryteriami: „najpopularniejsze”, „najważniejsze” oraz „najnowsze”. Wystarczy tylko chwila, aby nie umknęły Ci wydarzenia największej wagi w świecie sportu.

Podkategorie w ramach dyscyplin sportowych

W serwisie PolsatSport.pl można także śledzić informacje dotyczące konkretnych rozgrywek w ramach danej dyscypliny. Przykładowo możesz być zainteresowany wydarzeniami z danej ligi piłkarskiej: polskiej Ekstraklasy, angielskiej Premier League czy włoskiej Serie A. Aby przeglądać treści związane jedynie z wybranymi rozgrywkami, wystarczy wskazać interesującą Cię podkategorię. Znajdziesz również miejsce publikowania artykułów odnoszących się do wybranych rozgrywek międzynarodowych.

Wyniki meczów sportowych i statystyki w jednym miejscu

Fani sportu chcą być na bieżąco z wynikami meczów swojej drużyny. Nie przegapią żadnego spotkania, odkąd zaczną korzystać z zakładki „Wyniki” w serwisie PolsatSport.pl. Znajdują się tutaj zarówno rezultaty zakończonych spotkań, jak i wyniki na żywo. Co istotne, oprócz rozstrzygnięć w meczach piłki nożnej, możesz również śledzić wyniki mniej popularnych sportów – np. snookera, hokeja na lodzie, siatkówki plażowej, rugby, futbolu amerykańskiego, krykieta czy tenisa stołowego. Znajdziesz tutaj również terminarze rozgrywek, tabele oraz składy poszczególnych drużyn.

Oprócz wyników meczów sportowych, portal PolsatSport.pl pozwala swoim użytkownikom analizować różnego typu statystyki. Mogą one dotyczyć między innymi klasyfikacji najlepiej punktujących zawodników, żółtych kartek, średniej ilości zdobytych punktów czy też procentu wygranych spotkań u siebie oraz na obiekcie przeciwnika. Tego typu dane są niezwykle przydatne zwłaszcza dla tych osób, które zajmują się typowaniem wyników wydarzeń sportowych.

Oglądaj wydarzenia sportowe, śledź wpisy na Twitterze i komentuj artykuły

Serwis PolsatSport.pl pozwala na wiele więcej niż tylko czytanie publikacji. Można tutaj także oglądać skróty meczów, zapoznawać się z komentarzami i analizami ekspertów, a także słuchać wywiadów ze znanymi sportowcami. Bezpośrednio na stronie głównej portalu znajdziesz także listę wpisów na Twitterze, zamieszczanych przez popularnych dziennikarzy Polsatu Sport. Można do nich zaliczyć m.in. Mateusza Borka, Romana Kołtonia, Jerzego Mielewskiego, Marcina Lepę czy Tomasza Walaszczyka.

Chcesz oglądać wydarzenia sportowe na żywo? Jeżeli posiadasz dostęp do pakietu kanałów sportowych obecnych w ofercie Cyfrowego Polsatu, wtedy w serwisie PolsatSport.pl znajdziesz czytelny program telewizyjny. Możesz ograniczyć listę wyświetlanych transmisji jedynie do określonej dyscypliny sportowej. Portal tej przekieruje Cię również do miejsca, gdzie obejrzysz przebieg imprez sportowych na żywo w internecie. Wystarczy, że wybierzesz widoczny w górnej części strony odnośnik o treści „IPLA”. Obok znajdziesz także zakładkę „Sport dla firm”, gdzie znajdują się informacje dotyczące warunków legalnego wyświetlania wydarzeń dla klientów swojej firmy – na przykład baru, restauracji czy hotelu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze
Newsletter piłkarski