Polonia Warszawa-Wisła Kraków w iGolFM


16 sierpnia 2008 Polonia Warszawa-Wisła Kraków w iGolFM

Jest to nie wątpliwie najciekawszy mecz, który rozgrywany będzie w ramach drugiej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Polonia Warszawa na własnym obiekcie podejmie Mistrz Polski, Wisłę Kraków.


Udostępnij na Udostępnij na

Wisła Kraków vs. Zagłębie Lubin, czyli przyszły mistrz(?) kontra aktualny
Wisła Kraków vs. Zagłębie Lubin, czyli przyszły mistrz(?) kontra aktualny (fot. Krzysztof Porębski/www.wislasoccer.com)

„Czarne koszule” mają za sobą bardzo dobry mecz na Łazienkowskiej. Po raz pierwszy od wielu lat, Polonia zaprezentowała się bardzo dobrze, czego efektem był remis 2:2 z murowanym faworytem tej potyczki, Legią Warszawa. Jak widać, fuzja z Groclinem wyszła Warszawiakom na dobre i w z pewnością, gdy piłkarze starej i nowej Polonii zgrają się ze sobą to w tym sezonie możemy być mile zaskoczeni. Formę „Czarnych koszul” już dzisiaj sprawdzi Wisła Kraków. Podopieczni Maciej Skorży będą chcieli zapomnieć o wysokiej porażce z Barceloną i wygrać mecz w Warszawie. Kibice z Krakowa liczą na lepszą dyspozycję swoich zawodników, a przede wszystkim na wyższą skuteczność Pawła Brożka, który z Barceloną zagrał bardzo słabo. Zawodnicy Polonii, chcąc liczyć się w walce o tytuł mistrza kraju, muszą wygrywać z najlepszymi.

Na relację z tego spotkania zapraszamy na antenę radia iGol FM. Jakub Krupa o godzinie 20:00 prosto ze stadionu na Konwiktorskiej będzie dla Was komentował to spotkanie.

Jak nas słuchać?

iGol FM jest radiem internetowym, słuchać je można za pomocą urządzeń podłączonych do sieci Internet, z których najpopularniejszym jest oczywiście komputer stacjonarny.

Winamp Za pomocą kombinacji klawiszy CTRL + L ładujemy plik playlist’y z serwera. Po wciśnięciu klawiszy wklejamy do pola tekstowego adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u

Windows Media Player Korzystamy z opcji Plik->Otwórz adres URL (skrót: CTRL + U), w pole tekstowe wpisujemy adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u.

Uwaga:Windows Media Player wymaga dodatku, umożliwiającego słuchanie audycji w formacie AAC+

Foobar Z menu „Playlist” wybieramy „Add Location”, w pole tekstowe wpisujemy adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze