Piłkarze Ruchu o przegranym finale PP


24 kwietnia 2012 Piłkarze Ruchu o przegranym finale PP

Legia pokonała 3:0 Ruch Chorzów w finale Pucharu Polski. Oto, co mają do powiedzenia piłkarze przegranej drużyny.


Udostępnij na Udostępnij na

Andrzej Niedzielan:Serce i ambicja były, ale o wygranej Legii zadecydowała dyspozycja dnia. Nasi rywale zagrali lepiej, rozegrali dobre spotkanie i zasłużenie zdobyli Puchar Polski. Przeciwnik nie pozwolił nam na wiele.

Rafał Grodzicki:Moim zdaniem przez 90 minut nie istnieliśmy na boisku. Być może sparaliżowała nas stawka meczu, a Legia odniosła zasłużone zwycięstwo.

O to trofeum walczyli dziś piłkarze Ruchu
O to trofeum walczyli dziś piłkarze Ruchu (fot. Mateusz Pietrasiewicz / iGol.pl)

Łukasz Janoszka:W następnych meczach chcemy zrewanżować się za beznadziejną grę w spotkaniu z Legią. Musimy wiele zmienić, bo jeżeli zagramy tak jak dzisiaj, to na pewno nie będziemy mistrzami. Nie wiem, co się z nami stało. Być może sparaliżowała nas stawka spotkania, ale nie wolno nam się w ten sposób tłumaczyć. Wiedzieliśmy, o co gramy, i zawiedliśmy.

Paweł Abbott:Delikatnie mówiąc, to spotkanie nam nie wyszło. Po porażce musimy przeanalizować, jakie były jej przyczyny. Legia była lepsza w każdym aspekcie. Trudno powiedzieć coś konstruktywnego po takim pojedynku. Nie wolno nam tłumaczyć się brakiem Arka Piecha i Żelijko Djokicia. Mamy szeroką kadrę, ale dzisiaj to nie funkcjonowało.

Zapis relacji na żywo tego meczu znajdziecie tutaj

Komentarze
~Chelsea (gość) - 9 lat temu

Brak Piecha, troche wieksza presja i efekt taki ze
ruch zostal rozjechany jak zaba na a4. I gdzie z taka
gra na puchary...wstyd

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze