Piłkarze Legii pojadą na zgrupowanie do Hiszpanii


Już po raz szósty z rzędu piłkarze Legii Warszawa przygotowywać się będą do kolejnej rundy w Hiszpanii – poinformowała oficjalna strona klubu.


Udostępnij na Udostępnij na

Pierwszym zgrupowaniem legionistów poza granicami naszego kraju przeprowadzone zostanie na Cyprze. Wylecą tam 18 stycznia, powrót zaś planowany jest 1 lutego. Miejsce drugiego obozu nie było znane do wtorkowego popołudnia. Wtedy bowiem okazało się, że zawodnicy Legii trenować będą na boiskach hiszpańskich, a konkretnie w Andaluzji. Obóz zaplanowany jest od 5 do 12 lutego. Podopieczni Macieja Skorży zakwaterowani będą w hotelu Iberstar Rogal w Chiclana Cadiz.

Na razie nieznana jest jeszcze lista sparingpartnerów warszawskiego zespołu w kraju obecnych mistrzów świata. Jest to już szósta wyprawa piłkarzy Legii na Półwysep Iberyjski. Jeżdżą tam nieprzerwanie od 2006 roku.

 

Komentarze
~Marcin77 (gość) - 15 lat temu

No i dobrze-ładować akumulatory LEGIO na ziemi
mistrza Europy i Świata...;)

Najnowsze