Piłkarskie emocje z Radiem Gol!


11 listopada 2017 Piłkarskie emocje z Radiem Gol!

Listopadowa przerwa reprezentacyjna nie musi być nudna. Większość drużyn rozpoczyna przygotowania do udanego występu na mistrzostwach świata, inni walczą jeszcze, aby awans na ten turniej wywalczyć. Pewne jest jedno – w tych dniach nie zabraknie emocji, dlatego tym bardziej zapraszamy, aby te chwile spędzić razem z Radiem Gol, które z największą starannością zrelacjonuje najważniejsze wydarzenia na europejskich boiskach.


Udostępnij na Udostępnij na

Już dzisiaj czekają nas spore emocje. Kilka minut przed godziną czternastą połączymy się z Konradem Marcem i Patrykiem Przybyłowskim, którzy zrelacjonują spotkanie gospodarza zbliżającego się wielkimi krokami mundialu, czyli Rosji, z Argentyną z Leo Messim w składzie. Dla podopiecznych Stanisława Czerczesowa najbliższe dni będą bardzo emocjonujące. W sobotę spróbują swoich sił w starciu z wicemistrzami świata, a we wtorek będą rywalizować z Hiszpanią.

Wieczorem odbędzie się rywalizacja barażowa pomiędzy znaną nam bardzo dobrze z rywalizacji w grupie Danią a Irlandią prowadzoną przez Martina O’Neilla. Celem gospodarzy będzie wywiezienie jak najlepszego wyniku na własnym terenie. Niedziela stać będzie pod znakiem rewanżowych spotkań. O 18:00 decydujący pojedynek odbędą Szwajcaria i Irlandia Północna. Jednobramkowa przewaga podopiecznych Vladimira Petkovicia może okazać się kluczowa w kontekście przebiegu rywalizacji na St. Jakob-Park. Irlandczycy pomimo bezradności w ofensywie muszą w końcu rzucić się do ataku, jeśli chcą myśleć o awansie na mistrzostwa świata.

O godzinie 20:35 Patryk Paul i Adam Śmietański zabiorą nas do Aten, gdzie Grecy będą starali się dokonać teoretycznie niemożliwego, czyli odrobienia strat z pierwszego spotkania z Chorwacją, w którym przegrali 1:4. W tym roku przegrali na własnym stadionie tylko z Belgią, choć z drugiej strony zremisowali bezbramkowo z Estonią. Chorwacja powinna się dziś cieszyć z awansu do Rosji, pomimo wyniku ma znacznie lepszych zawodników, a przewaga własnego boiska w tym przypadku nie wystarczy.

Poniedziałek to oczywiście programy związane z naszą reprezentacją i towarzyskim meczem z Meksykiem. Tradycyjnie przed meczem, jak i po nim wraz z Arturem Kwiatkowskim i jego gośćmi spotkamy się w audycji Radio Kadra, w której nie zabraknie szczegółowych analiz i podsumowań sparingowej rywalizacji drużyny prowadzonej przez Adama Nawałkę. Mecz ze Stadionu Energa Gdańsk skomentuje Krystian Mekka.

SOBOTA 11 LISTOPADA

Kanał 1

20:35 El. MŚ 2018, baraż: Dania – Irlandia

Komentują: Mateusz Juza i Adrian Zawisło

 

Kanał 2

13:50 Mecz towarzyski: Rosja – Argentyna

Komentują: Konrad Marzec i Patryk Przybyłowski

 

NIEDZIELA 12 LISTOPADA

Kanał 1

20:35 El. MŚ 2018, baraż: Chorwacja – Grecja

Komentują: Patryk Paul i Adam Śmietański

 

Kanał 2

17:55 El. MŚ 2018, baraż: Szwajcaria – Irlandia Północna

Komentują: Marcin Borciuch i Jan Pęczak

 

PONIEDZIAŁEK 13 LISTOPADA

Kanał 1

19:15 Radio Kadra

Prowadzący: A. Kwiatkowski / Goście: B. Brzoskowski, P. Szymczuk, M. Zimoch

 

20:35 Mecz towarzyski: Polska – Meksyk

Komentuje: Krystian Mekka [z Gdańska]

 

22:40 Radio Kadra

Prowadzący: A. Kwiatkowski / Goście: B. Brzoskowski, P. Szymczuk, M. Zimoch

 

Kanał 2

20:35 El. MŚ 2018, baraż: Włochy – Szwecja

Komentują: Marek Pernal i Wojciech Frenszkowski

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Możesz zalogować się swoim kontem FB, Twitter lub pisać jako gość.

Najnowsze