Pierwsze ligowe trafienie Grosickiego

Kamil Grosicki zdobył jedną z bramek dla Sivassporu w przegranym 2:4 meczu z Antalyasporem. Dla polskiego skrzydłowego jest to pierwsza ligowa bramka w tym sezonie.

Grosicki wyszedł w pierwszym składzie Sivassporu na mecz 8. kolejki tureckiej Super Ligi, a na placu gry spędził 45 minut. 24-latek został w tym czasie ukarany żółtą kartką oraz w 38. minucie zdobył bramkę, doprowadzając do stanu 1:1.

Ostatecznie pojedynek zakończył się porażką Sivassporu 2:4. Klub Polaka po ośmiu ligowych kolejkach zajmuje w tabeli ósme miejsce.

Dla 18-krotnego reprezentanta Polski dzisiejsze trafienie jest pierwszym w lidze w tym sezonie. Poprzednią edycję tureckiej Super Ligi popularny „Grosik” zakończył z siedmioma bramkami na koncie.