Pennant celem numer jeden dla Stoke


16 grudnia 2010 Pennant celem numer jeden dla Stoke

Jermaine Pennant jest celem numer jeden dla Stoke podczas zimowego okienka transferowego. 27-letni Anglik przebywa na wypożyczeniu z Realu Saragossa do końca tego roku.


Udostępnij na Udostępnij na

Jermaine Pennant udanie powrócił do Premiership, szybko stając się jednym z kluczowych piłkarzy Stoke City. Teraz włodarze klubu z Britannia Stadium walczą o pozyskanie go na zasadzie transferu definitywnego, bo jak na razie przebywa on na wypożyczeniu do końca tego roku.

Stoke chce, aby Pennant został na Britannia Stadium
Stoke chce, aby Pennant został na Britannia Stadium (fot. skysports.com)

Angielski klub zdążył już złożyć Realowi Saragossie oficjalne zapytanie o cenę tego zawodnika. Hiszpanie wycenili usługi angielskiego skrzydłowego na 6 milionów funtów. Jednak kwota ta jest zbyt mocno wygórowana dla Stoke Cit.  

Prezes angielskiego zespołu, Peter Coates, ma nadzieję, że uda się osiągnąć kompromis z klubem z Aragonii.

Nie jesteśmy w stanie zapłacić 6 milionów funtów, z naszego punktu widzenia to kwota nierealna. Działamy w sprawie jego transferu i mamy nadzieję, że nam się uda. Bardzo bym chciał, aby Pennant został  – powiedział prezes Stoke.

Jeśli by się to nie udało, to „The Potters” mają zamiar ściągnąć na Britannia Stadium Sebastiana Larssona z Birmingham City.

Larsson też jest w naszym zainteresowaniu, ale naszym celem numer jeden jest transfer Pennanta – dodał Coates.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze