Pawliuczenko żegna się z Tottenhamem


Napastnik Tottenhamu Londyn, Roman Pawliuczenko, w styczniu odejdzie z klubu. Do której z drużyn przejdzie zawodnik, na razie nie wie nawet agent Rosjanina.


Udostępnij na Udostępnij na

Dotychczas głównym pretendentem do pozyskania piłkarza reprezentacji Rosji była włoska Roma. Na razie rzymski zespół nie jest przekonany do słuszności przeprowadzenia tego transferu już w styczniu. Przyszłość zawodnika znowu stanęła pod znakiem zapytania.

Olieg Artiemow, agent zawodnika, oświadczył, że w kręgu zainteresowań Pawliuczenką znajduje się kilka klubów. Jednak o jakiejkolwiek konkretnej propozycji na razie nie może być mowy. Pewnym jest natomiast odejście Rosjanina z londyńskiego klubu już w styczniu. Zawodnik nie zdołał wywalczyć miejsca w podstawowym składzie.

Tak, byliśmy z Romą w kontakcie. Jednak rozmawialiśmy tylko telefonicznie. Niczego konkretnego od Włochów nie usłyszeliśmy. Roman rozważa propozycję Zenitu, Arsenalu, Spartaka i właśnie Romy. Jego losy mogą się przesądzić na dniach. Na pewno już wiadomo, że odejdzie z Tottenhamu – powiedział Artiemow.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze