Paweł Kosmala: Bruce to utalentowany piłkarz


3 stycznia 2012 Paweł Kosmala: Bruce to utalentowany piłkarz

Prezes Legii Warszawa, Paweł Kosmala, wypowiedział się o nowym nabytku klubu ze stolicy Polski. Wzmocnienie w walce o mistrzostwo kraju stanowić ma reprezentant Ghany – Albert Bruce.


Udostępnij na Udostępnij na

Bruce będzie dogrywał piłki zawodnikowi o wyrobionej marce, którym niewątpliwie jest Ljuboja
Bruce będzie dogrywał piłki zawodnikowi o wyrobionej marce, którym niewątpliwie jest Ljuboja (fot. Grzegorz Rutkowski/iGol.pl)

Bardzo nas cieszy, że Albert Bruce dołączył do zespołu i zasilił szeregi Legii. To utalentowany piłkarz, który znajduje się na początku kariery i  posiada duży potencjał, dlatego związaliśmy się z nim kontraktem. Liczę, że rozwój Alberta będzie przebiegał bardzo dynamicznie i w niedługim czasie zawodnik stanie się wartościową postacią w naszym zespole. To, że w bardzo młodym wieku trafił do silnej reprezentacji Ghany, jest dla nas wykładnikiem jego możliwości – mówi Kosmala.

Albert Bruce to ledwie 18-letni reprezentant Ghany, który będzie w rundzie wiosennej reprezentował barwy Legii Warszawa. Ze słów prezesa Kosmali można wywnioskować, że w przyszłości to właśnie Bruce stanowił będzie o sile ośmiokrotnego mistrza Polski.

Komentarze
~Po(L)ak (gość) - 12 lat temu

Może wyrośnie z niego nowy K.Prince Boateng? W
Legi
i bedzie o to cieżko, ale widać ze ma ogromny
talent.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze