Parker: Chcę, by mnie szanowano


Nowy nabytek Fulham Londyn – Scott Parker – ma nadzieję stać się ważną postacią na Craven Cottage mimo przeszłości związanej z Chelsea Londyn. Anglik trafił do zespołu z południowo-zachodniego Londynu kilka dni temu, podpisując trzyletni kontrakt.


Udostępnij na Udostępnij na

Parker dołączył do drużyny Martina Jola z Tottenhamu Hotspur, w którym przeplatał znakomite występy z kontuzjami, które szczególnie w poprzednim sezonie przeszkodziły mu w osiągnięciu wysokiej formy. 32-letni pomocnik odrzucił ofertę Queens Park Rangers, ponieważ chce zrobić wrażenie na kibicach Fulham.

Po prostu chcę, aby mnie szanowali. Widzieli mój styl gry i charakter na boisku. W każdym klubie, w którym grałem, miałem dobre relacje z fanami. Mam nadzieję, że tu będzie tak samo.

Parker dodał także, że nie interesowało go przejście do klubu z Championship. Jest zadowolony, gdy gra w klubach z najwyższej klasy.

To wszystko się przeciągało. Nie chciałem dłużej zostać w Tottenhamie. Cieszę się, że tu jestem. Pozostanie w Premier League było bardzo ważne. Fulham to klub, którego gra zawsze mi się podobała. Chcę się tu sprawdzić.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze