Palacios i Diarra na celowniku Fergusona


Sir Alex Ferguson poszukuje defensywnego pomocnika. Na celowniku Szkota znaleźli się Wilson Palacios oraz Lassana Diarra.


Udostępnij na Udostępnij na

Menedżer Manchesteru United ma poważne wątpliwości co do dyspozycji fizycznej Owena Hargreavesa po wyleczeniu urazu. Niewykluczone jest, że angielski klub sprzeda 29-latka i pozyska nowego defensywnego pomocnika.

Najpoważniejszym kandydatem wydaje się Wilson Palacios. Honduranin może kosztować Manchester nawet 16 milionów funtów. Pomocnik Tottenhamu odegrał kluczową rolę w swojej drużynie przy awansie do Ligi Mistrzów. Według angielskich mediów, zainteresowanie 26-latkiem wyraził już sir Alex Ferguson.

Inną opcją na pozycję defensywnego pomocnika w Manchesterze jest Lassana Diarra. Francuz miał trafić na Old Trafford już tego lata, jednak do transferu ostatecznie nie doszło. Piłkarz Realu Madryt grał już na Wyspach – ma za sobą występy w Portsmouth, Chelsea i Arsenalu. Po przyjściu do „Królewskich” Samiego Khediry akcje reprezentanta Francji znacznie zmalały, dlatego 25-latek zamierza odejść z klubu już w styczniu. Alex Ferguson jest gotów wyłożyć na niego 20 milionów funtów.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze