Oscar Cardozo rozchwytywany


6 października 2012 Oscar Cardozo rozchwytywany

Paragwajski snajper Benfiki Lizbona może przebierać w ofertach transferowych. Podobno znalazł się na celowniku najlepszych klubów Europy, w tym Evertonu i Chelsea.


Udostępnij na Udostępnij na

Rosły napastnik mimo 29 lat na karku wydaje się mieć najlepsze dni dopiero przed sobą. Paragwajczyk od ponad pięciu lat reprezentuje barwy portugalskiego klubu i wyrobił sobie tam markę klasowego zawodnika, na którego można liczyć w kluczowych momentach sezonu. 91 bramek zdobytych w 138 meczach mówi samo za siebie.

Oscar Cardozo
Oscar Cardozo (fot. skysports.com)

Dobra forma snajpera nie umknęła uwadze największych klubów Europy i coraz więcej mówi się o jego transferze do jednej z najlepszych lig. Słyszy się o potencjalnych transferach do Francji, Hiszpanii, Włoch, ale wydaje się, że to angielskie kluby mają największe szanse na zdobycie podpisu na kontrakcie napastnika, którego specjalnością jest gra głową.

Everton i Chelsea wyraziły oficjalnie chęć pozyskania zawodnika do swojego klubu. O ile w Evertonie Cardozo byłby raczej bezproblemowo graczem pierwszego składu, tak w londyńskiej drużynie mógłby mieć spore problemy w przebiciu się do pierwszej jedenastki, w końcu miałby znakomitych rywali. Gdzie tak naprawdę zagra Cardozo, okaże się już niedługo, prawdopodobnie zaraz po Nowym Roku.

Komentarze
~ole! (gość) - 10 lat temu

Lepiej nie.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze