O’Neill: Powinienem zostać


Trener Aston Villi, Martin O’Neill, twierdzi, że zasłużył sobie na to, żeby pozostać szkoleniowcem „The Villans” w kolejnym sezonie.


Udostępnij na Udostępnij na

Od jakiegoś czasu spekulowano na temat przyszłości byłego szkoleniowca Celticu Glasgow. Mówiono, że O’Neill może opuścić Villa Park zaraz po zakończeniu obecnego sezonu. Spekulacje na ten temat uciął jednak sam O’Neill, który ma nadzieję, że zostanie w Birmingham na kolejny sezon.

Szczerze mówiąc, bardzo chciałbym tu dalej pracować. Uważam, że sobie na to zasłużyłem. Będę mógł to łatwo stwierdzić, ponieważ kibice nieustannie komentują i wygłaszają opinie. Dzięki temu będę wiedział, czy są zadowoleni. Później zapoznam się z opinią prezesa, który ma w tej kwestii wiele do powiedzenia.

Wielu ludzi twierdzi, że udało się osiągnąć sporo. Włączam w to kibiców zespołu, prezesa oraz siebie samego. Ten sezon wyszedł nam całkiem nieźle, można nawet powiedzieć, że wspaniale. Jeśli tak nie jest, będę musiał w spokoju podsumować wyniki mojej pracy z moim szefem – skomentował O’Neill.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze