O’Neill nie zgadza się z Zico


Menedżer Aston Villi Birmingham Martin O'Neill odrzuca uwagi, jakie pod adresem jego i prowadzonej przez niego drużyny kieruje szkoleniowiec CSKA Moskwa, Brazylijczyk Zico. Zespoły prowadzone przez obu trenerów trafiły na siebie w 1/16 finału Pucharu UEFA.


Udostępnij na Udostępnij na


Po pierwszym meczu Zico ostro skrytykował taktykę gry rywala, twierdząc, że stale starali się oni wybijać piłkę jak najdalej, pogarszając przy okazji swoją sytuację. O’Neill oświadczył: – Myślę, że Zico szybko chciałby skoczyć do naszych gardeł i wywołać sztuczne zagrożenie. Nie rozumiem, dlaczego krytykuje on nasz sposób gry. Przecież jego obrońcom nie udawało się powstrzymać Younga bez faulu. Nie podzielam jego punktu widzenia. Osobiście bardzo mi się podobało to, jak Young zaprezentował się w tym meczu. Nie zamierzamy jechać do Moskwy po to, żeby dawać naszym rywalom dobre rady.

Kiedy prowadził Nottingham, zdobyliśmy dwa mistrzostwa Anglii i odnieśliśmy sukces w Europie. Wtedy graliśmy tak, jak teraz staram się grać z tym zespołem. CSKA nie udało się osiągnąć takiego sukcesu – dodał O’Neill.

Komentarze
~androno! (gość) - 15 lat temu

tylko sobie moze pogadac ! cska moskwa jest the best
no1 i love cska M! w tym roku bedzie mistrzem
oczywiscie jesli bedzie prezetowac taka forme jak
teraz ogrywajac aston ville ! zycze im tego !Vagner
Love the best !

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze